vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   saç bakım   saç bakım  
sex shop

KAYNAK, ADALET İÇİN BAKAN OLMALI!


Bu makale 2015-03-14 17:51:09 eklenmiştir.
SERDAR BURSALI

Ak Parti kurulduğu günden bu yana hatta kurulmadan çok çok önceleri bile Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, en büyük desteği hep Kahramanmaraş’tan aldı. En kritik virajlarda da en büyük desteği Kahramanmaraş’tan aldı. Tek başına iktidar olması 7 milletvekili, istikrarın devam etmesi için 6 milletvekili, anayasayı değiştirsin diye 6 milletvekili daha verildi. Belediyeler rekor sayılacak oylar ile Ak Parti’nin gösterdiği adaya gözü kapalı teslim edildi.

Bu zaman kadar hep Kahramanmaraş’ın haklarını savunduk. Her fırsatta dile getirdik. Bu şehir hükümete her istediğini fazlasıyla verdi ama maalesef hükümetten istediğini hiçbir zaman alamadı dedik. Bunu partili veya partisiz, Ak Parti içinden ve dışından herkes dile getiriyor. Yani herkesin altına imza atacağı bir görüş. Ak Parti kurulduğundan bu yana Kahramanmaraş hiçbir şey istemedi. Savunduğu, mücadele ettiği ve hak iddia ettiği tek bir talebi var. Kahramanmaraş’tan bir bakan çıkarmak. Bunun imzalar toplandı. Ak Parti Genel merkezine binlerce mesaj geçildi. Hatta bunun için Recep Tayyip Erdoğan mitingine pankartlar açıldı. “Sizin bakanınız benim” cevabı kulaklarımızda yankılanmaya devam ediyor.

Genel seçimler geldi çattı. Aday adayları meydanlarda. Neredeyse tamamı kapı kapı, köy köy, mahalle mahalle geziyor. Kulislerde konuşulan adaylığına kesin gözüyle bakılan aday adaylarının isimleri de dile getiriliyor. Herkesin gönlünden geçen dilinden de dökülüyor vesselam.

Henüz aday listeleri açıklanmadı ama neredeyse bütün Kahramanmaraş’ın olacağına kesin gözüyle baktığı Adalet Bakanı Eski Yardımcısı Av. Veysi Kaynak, Ak Parti’nin kurucu ekibinde bulunmuş ve bu sürecin devamında yapılanma da ve partinin yerel teşkilatının kalkınmasında da ciddi emek vermişti.

 

Şimdi asıl konuya geçelim. Bakan yardımcısı olarak aktif görev yapan ve şimdi de böylesine önemli bir makamdan istifa ederek Milletvekili aday adayı olan Adalet Bakanı Eski Yardımcısı Av. Veysi Kaynak’ın öncelikle milletvekili seçilmesi ve akabinde ise Adalet Bakanı olması şu aralar kulislerde halk arasında açık bir şekilde ifade edilen bir konu. Bu beklenti nasıl cevap bulur bunu da tabiî ki bekleyip göreceğiz. 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Kaynak Kaynak Olamadı...
YAKUP AKYOL 2015-04-11 17:42:40
Kardeşim iyi güzel yazmışsın da Veysi Kaynak ta başından beri bu partinin, hükümetin içinde yer almış bir insan.. öncesini (RP) hiç saymıyorum.Bunca zamandır ne yaptı da bundan sonra birşeyler bekliyorsunuz?Tamamen Ak Siyasetin kendi içindeki siyasetinin bir sonucu bunlar.Ak Parti yıllardır hep bunu yapıyor Maraş'ta. Memlekete hayırlı olacak, iş yapacak kişileri değil, bir kısım insanların gözüne girenleri seçiyor.Bu yanlış...
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR


izmir sex shop izmir sex shop istanbul seks shop

sanalbasin.com üyesidir
Haberler46 Kahramanmaraş Haberleri
© Copyright 2013 Haberler46. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
Haberler
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
E-sgk
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi