vibratör   sex shop   sex shop   sex shop    sex shop   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   saç bakım   saç bakım  
sex shop

Zordur kadın olmak


Bu makale 2017-01-20 00:27:39 eklenmiştir.
Zeynep Demir

Zordur kadın olmak zordur! kapitalizmin çarklarının arasında kadın olmak Zordur! Müslüman görünümlü fahişe ruhlu erkeklerin arasında kadın olmak! zordur!

Ülkemde kadın olmak. Helede yalnızsanız Helede eşiniz ölmüşse veya boşanmışsanız.

Bu durum yandığınızın resmidir. Tecavüzler,işkenceler,ölümler.

Günümüz kadınlarını en çok korkutan eylemlerdir. Eşi vefat eden veya ayrılan bir kadın olmak Dahada zordur.

Pencereden bakma adın cıkar. Dışarıya çıkma dedikodu olur.

Balkona cıkma gözün dısarda olur.

İşte ozaman her şey yakışır bacıma.

Tüm edepsizlikleri boyar boyar yapıştırırlar. Tüm çirkeflikleri yakıştırırlar. Zordur bacım zordur ahir zamanda kadın olmak.

Batmanda Dilan Diyarbakırda Zelan. Antepte Kardelen. Velhasılı Doğuda Aişeler,Fatımalar Zeynepler Batıda Yağmurlar.Pınarlar,Hülyalar İremler, Denizler. Zordur ülkemde kadın olmak. ayrıcalıktır kadın olmak Ancak bu ayrıcalığın farkına varıp koruyamazsanız işte o zaman Zordur kadın olmak.

kadını korumak şereftir,namustur Bunuda fahişe ruhlu erkekler yapamaz.

Kimi;cinsiyet ayrımı yapar kadına hak vermez Kimi;kadını görsellik ve cinsel bir obje olarak görür. Kimi;ticarette kazancına kazanç katmak için Kadını çırılçıplak eder amazondan kaçan hayvanlardan farksız bir şekilde reklamlarda oynatır, haya yok edep yok. Kimi;kadını İslam adı altında dört duvar arasına kapatır. sırtından kötek,karnından bebek eksik olmayacak düşüncesiyle. Oysa kadın;cahiliye döneminde diri diri toprağa gömülürken Değersiz bir varlıkken İslam'ın gelişiyle zirveleşen bir varlıktır.

Ayaklarının altına cennet serilen. Anadır,bacıdır,evlattır,eştir. Kadına ters bakan her erkek Bir anası,bir bacısı,bir kızı olduğunu unutmamalıdır. Kadın baş tacıdır. Kadın yoldaştır,sırdaştır. Kadın vefadır. Kadın size sefadır.

Cefaya cevirirseniz vebaldir. Ne diyordu güzeller güzeli EFENDİMİZ.S.A.V ‘’eşlerinize karşı makul ve meşru davranmanızı", "onlara evlilik bağı içinde maddi veya manevi zarar vermekten uzak durmanızı", "ya iyilikle, güzellikle evli kalmanız yahut da yine iyilik ve güzellikle ayrılmanızı" buyurmuyormuydu?

birçok kadın EFENDİMİZE gelip kocalarını şikayet ediyorlardı EFENDİMİZ.s.a.v. ‘’kadınları döven kimselere yazıklar olsun onlar hayırlı değillerdir’’ Buyuruyordu, yazımıza bir kıssa ile son verelim inşaallahutaala

Hz. Ömer'in hilâfeti zamanında bir adam, davranışlarını beğenmediği karısını şikâyet etmek üzere halifenin evine gelir. Kapının önüne oturur ve Hz. Ömer'in çıkmasını bekler. Derken içeriden bir gürültü kopar.

Hz. Ömer'in hanımı koca halifeye bağırıp çağırmakta ve fakat Hz. Ömer ağzını açıp da karısına tek kelime söylememektedir.

Bu hâli gören kapıdaki zavallı boynunu bükerek: "Bütün şiddetine ve sertliğine rağmen, üstelik mü'minlerin emiri iken Ömer'in hâli böyle olursa, benim derdime nasıl çâre bulabilir" diye düşünür ve kalkıp giderken Hz. Ömer dışarı çıkar. Adamın arkasından:

"Hayrola, derdin neydi?" diye seslenir. Adam da der ki: "Ey mü'minlerin emiri! Karımın kötü huylarını ve bana olan saygısızlığını şikâyet etmek üzere gelmiştim. Senin karının da sana karşı olmadık sözler söylediğini duyunca vazgeçip geri döndüm ve kendi kendime: Mü'minlerin emiri karısıyla böyle olunca, benim derdime nasıl devâ bulacak?" dedim.

O zaman Hz. Ömer (ra) adama şunları söyledi: "Kardeşim, karımın benim üzerimdeki hakları sebebiyle ona katlanmaya çalışıyorum. Zira o benim hem aşcım, hem fırıncım, hem çamaşırcım, hem de çocuklarımın süt annesidir. Halbuki o bütün bunları yapmak zorunda değildir. Üstelik gönlümün harama meyletmesine engel olan da odur.

Bu sebeple onun yaptıklarına katlanıyorum." Bu sözleri duyan adam: "Ey mü'minlerin emiri! Benim karım da aynen öyle." dedi. Bunun üzerine Hz. Ömer (ra) adamı: "Haydi kardeşim, karına katlanmaya bak! Hayat dediğin göz açıp kapayana kadar geçiyor!" diye teselli etti.

Hz Ömer bile kadına katlanıyordu Kadının fıtratında vardır biraz dır dırcılık Bunada biraz siz sabredin Son olarak diyoruzki;

Kadınlar erkeklere Allah'ın emanetidir. Kadınları dövenler, dar gönüllü, sabırsız ve hayırsız kimselerdir. Kolay olan kadınlığı,

fahişe ruhlarınız Ve erkeklik duygularınızla Güç bendedir diyerek Onları aşağlayarak zorlaştırmayın lütfen!..

Zeynep demir.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Kadın Allah'ın Emanetidir.
Mehmet Can 2017-01-20 02:44:44
Öncelikle bu örnek alınacak yazı icin teşekkür ederim.Ozelikle bir bayan yazar tarafından dile gelmesi takdire şayan bir hareket.Toplumumuz ne yazık ki yazınız da belirtiginiz gibi kadına farklı gözle bakılıyor.Tam tersi kadın anadır yardır evlattır.tekrardan bu örnek yazınız için teşekkür ederim.
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR


izmir sex shop izmir sex shop istanbul seks shop

sanalbasin.com üyesidir
Haberler46 Kahramanmaraş Haberleri
© Copyright 2013 Haberler46. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
Haberler
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
E-sgk
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi