Anasayfa
Masaüstü Görünüm
Geri Dön

MHP'DE TARİHİ SEÇİM ÇALIŞMASI

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayları, adaymış gibi rotasyon programına alındı. İl ve ilçe teşkilatları ile son 14 günde 32 aday adayı ile bütün şehri her gün aktif olarak geziyor.

 

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayları, adaymış gibi rotasyon programına alındı. İl ve ilçe teşkilatları ile son 14 günde 32 aday adayı ile bütün şehri her gün aktif olarak geziyor.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Sefer Aycan, MHP İl Başkanı Ertuğrul Doğan, Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayları, İl ve İlçe teşkilatları ile Ülkü Ocakları konvoylar halinde sadece son 14 günde Kahramanmaraş merkez, Elbistan, Afşin, Nurhak, Göksun, Andırın, Türkoğlu, Çağlayancerit, Ekinözü, Onikişubat ve Dulkadiroğlu ilçeleri olmak üzere yaklaşık 8.000 esnaf ziyareti gerçekleşti bu esnada ise yaklaşık 45.000 vatandaşa ulaşıldı. Bu süreçte 4 açık hava toplantısı, 5 seçim irtibat bürosu açılışı, 11 Sendika, 36 dernek, 7 Esnaf Odasına da ziyaret gerçekleştirildi.

Kahramanmaraş'ta 24 Haziran seçimlerine özel çok aktif bir seçim çalışması başlatan MHP Kahramanmaraş İl Başkanlığı, Kahramanmaraş' ta ilk olan rotasyon çalışması yaparak 32 aday adayının her gün bütün İlçeler, beldeler ve köylerde de aktif olarak dönüşümlü bir şekilde seçim gezisi programı yaptı. Her ilçeye her gün en az 4 aday adayı kendi çalışma ekipleri ve gittikleri İlçenin Başkan ve yönetimi ile birlikte ziyaretler yapıyor. İl Başkanı Ertuğrul Doğan ve il yönetimi bu çalışmaları aktif bir şekilde sosyal medya ve yerel medya ile de paylaşıyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatı ile 25 Şubat'ta sahaya inen Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş teşkilatı seçim çalışmalarına çok çok erken başlamış oldu. Rotasyon programı ile seçim gezileri kapsamında bu sayede bütün aday adayları da aktif bir şekilde adaymış gibi seçim çalışmaları yapıyorlar. Seçim çalışmaları kapsamında uzun zamandır sahada olan MHP, şimdiden bütün şehri çembere aldı ve aktif olarak çalışmaları büyük bir titizlikle yapıyor. MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday adayları vatandaşlarla kurdukları iletişim de sıralamamız 32. Sıra yani sıranın önemi yok. Listeye girmesekte aktif olarak çalışmalara katılmaya devam edeceğiz diyorlar. Aday adayları ve teşkilatların performansı Milliyetçi Hareket Partisinin en aktif kampanyayı 24 Haziran seçimlerinde yaptığı yorumunu kazandı. Büyük bir motivasyonla çalışan aday adayları çalışmaları bırakmadan sürdürecek. 

Günün Diğer Haberleri