Anasayfa
Masaüstü Görünüm
Geri Dön

ALİ KÖFTE FEDERASYON YÖNETİMİNE GİRDİ

Kahramanmaraşlı sevilen iş adamı Ali Köfte, Bugün yapılan genel kurulda Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu Yönetimine girdi. Haber Kahramanmaraş’ta sevinçle karşılandı.

 

Kahramanmaraşlı sevilen iş adamı Ali Köfte, Bugün yapılan genel kurulda Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu Yönetimine girdi. Haber Kahramanmaraş’ta sevinçle karşılandı. Ahmet Aydan’ın Başkanlık listesinde seçime girilen Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu 23. Olağan genel kurulunda Kahramanmaraşlı sevilen iş adamı Ali Köfte, yönetime girdi. Türkiye de Ayakkabı sektöründe gücünü hissettiren Kahramanmaraşlı iş adamları başarılarını bu şekilde taçlandırıp şehrini en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor.

Seçimler sonrası konuşan Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi İş Adamı Ali Köfte, “Hem ülkemiz hem de şehrimiz için çok iyi bir oluşum meydana geldi. Ülkemiz bu sektörde varlığını güçlü bir şekilde hissettiriyor. Bizlerde şehrimizi ve ülkemizi temsil de elimizden gelen bütün gayreti ve zamanı seve seve sarf ediyoruz. Çok güçlü ve ağırlığı olan bir liste ile ülke ekonomisine ve sektöre güç verecek bir oluşumdayız. Allah utandırmasın. Ülkemiz ve şehrimiz için hayırlı olsun”dedi.


Günün Diğer Haberleri