Anasayfa
Masaüstü Görünüm
Geri Dön

GÜVENÇ VE GÖRGEL AFET BÖLGESİNİ ZİYARET ETTİ

Meclis İçişleri Komisyon Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç ile Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel, Selden zarar gören Derepazarı esnaflarını ziyaret etti ve mağduriyetlerin çözülmesi için çalışma yaptılar.

 

Geçtiğimiz günlerde Kahramanmaraş’ta yaşanan sel felaketi sonrası zarar gören esnafların yaralarını sarmak için çalışmalar devam ediyor. Bugün Meclis İçişleri Komisyon Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç ile Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel, Selden zarar gören Derepazarı esnaflarını ziyaret etti ve mağduriyetlerin çözülmesi için çalışma yaptılar.

GÜVENÇ, VALİ VE AFAD İLE GÖRÜŞTÜ!

Meclis İçişleri Komisyon Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Mağdur olan esnafların şikayetlerini dinledi. Tutulan raporların yenilenmesi için talimat veren Güvenç, esnafları dinledi ve beraberindeki resmi görevlilerle birebir görüştürdü. Sorunların çözümü noktasında yaşanan aksaklıkları da yerinde gören Güvenç, “Bunun için hemen bir komisyon kurup çalışma yapılması gerekiyor. Raporların yeniden düzenlenmesi ve yeni dilekçelerle tespitlerin daha net yapılması lazım. Mağdur olan kardeşlerimizin bazıları için belirlenen tutarlar doğru değil. Bunun için de görevliler burada ve birebir vatandaşlarımızla görüşüp tespitlerin yapılması için çalışma başlatılacak”dedi.

Günün Diğer Haberleri